Návod ako začať tipovať

Premýšľate aj vy, že by ste skúsili šťastie v tipovaní cez internet? Poďme sa krok za krokom pozrieť na postup pri stávkovaní.

Kde tipovať?

Základným krokom je výber stávkovej kancelárie. Na Slovensku máte široký výber (Tipsport, Niké, Fortuna, Tipos…). Vždy si všímajte bonusy stávkových kancelárií, ale predovšetkým aké sú podmienky ich získania. Povedzme, že stávková kancelária ponúka bonus 50% a to do výšky 100 EUR. V praxi to znamená, že ak chcete získať bonus v plnej výške, tak treba vložiť hneď pri prvom vklade 200 EUR. Stávkové kancelárie pripíšu bonus ihneď po vklade, alebo keď pretočíte požadovanú čiastku. Ku príkladu Fortuna poskytuje skvelý bonus až 100% zo svojho prvého vkladu (do 100.00 €). To znamená, že keď spravíte vklad 50 EUR, dostanete ďalších 50 EUR k tomu zadarmo.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Registrácia

Ak chcete začať tipovať, musíte mať vek nad 18 rokov, účet v banke, alebo kreditnú kartu. Pokiaľ spĺňate tieto podmienky, môžete sa zaregistrovať na webových stránkach stávkovej kancelárie, ktorú ste si vybrali. Pre tento krok potrebujete ešte minimálne e-mailovú adresu, ktorou vás kancelária bude kontaktovať, prípadne vám pošle ďalšie inštrukcie. Pri registrovaní vyplníte formulár, kde zadáte požadované osobné údaje.

Vklad peňazí na hráčsky účet

Je na vás, akým spôsobom si dobijete kredit, prípadne kde vám budú chodiť peniaze z výhier. Máte na výber viac platobných možností:

  • Platobné, alebo debetné karty (VISA, MasterCard, Maestro, VISA Electro)
  • Rôzne ePlatby (TatraPay, ePlatby od VÚB, SporoPay, WebPay)
  • Skrill (Moneybookers)
  • Neteller
  • Paysafecard (v ponuke má aj Tipsport)
  • Na pobočke (Fortuna, Tipsport...)

Priebeh tipovania

Po prvom vklade vám už nič nebráni začať skúšať šťastie. Môžete si podľa ponuky stávkovej kancelárie vybrať tipovanie športových zápasov, online kasíno, prípadne iné možnosti, ktoré sú k dispozícii. Oblasť si vyberáte podľa toho, čo vás zaujme. Ide skôr o intuíciu, ako o premýšľanie. Môžete zvoliť tenis, hokej, futbal, či iné športy. Sledujte aktuálne ponuky a nič vám neunikne. Tip sa pridá na váš virtuálny tiket.

Vyplácanie

Výhry si môžete nechať vyplácať  cez vašu virtuálnu peňaženku, alebo aj vkladom na váš účet. Niektoré stávkové kancelárie Vás vyplatia aj na pobočke (napr. Fortuna). Väčšina kancelárií stanovuje minimálnu výplatnú sumu 10 EUR a vyššie. Peniaze sa k vám dostavia obvykle do týždňa.

Chcete začať stávkovať? Využite atraktívny bonus a mnoho ďalších výhod v stávkovej kancelárií Fortuna.
Zaregistrovať sa vo Fortune »

Tipsport je stávka na istotu! Získajte bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo! Viac info »»