LIVE stávkovanie

Live stávky sú príjemným spestrením tradičného tipovania zápasov. Stávkovanie naživo dáva tipujúcim lepšiu kontrolu nad stávkami, väčšiu dynamiku a napätie, no vyžaduje rýchle a správne rozhodnutia v tom najlepšom čase. Ide o stávkovanie na určité športové podujatie po tom, čo sa už začalo. Nemusíte sa už preto obávať, že by ste si nestihli staviť na svoju „tutovku“. Pokojne môžete tipovať hoci aj v polovici stretnutia

Najväčšiu ponuka live stávok a perfektný online stream poskytuje Fortuna.
Zaregistrovať sa vo Fortune »

Skvelou vecou na live tipovaní je to, že vzhľadom na aktuálne skóre a samotný vývoj zápasu si svoje tipy prispôsobujete a adaptujete sa na vzniknutú situáciu. Nie vždy sa všetko vyvíja podľa vašich predstáv a mnohokrát až samotný priebeh zápasu ukáže, kto má aké šance na úspech. A to je práve vaša príležitosť. Postačí pozorne sledovať ako sa jednotlivým súperom zo začiatku darí, či nerobia chyby, nehrajú nervózne a na základe toho si zvoliť svoju stávku. Pamätajte: čím viac informácií máte, tým lepšie dokážete odhadnúť výsledok!

Pre skutočných expertov v danom športe, je možnosť live stávkovania výbornou výhodou. Tí ktorí danému športu rozumejú, sú schopní skvele predvídať budúci vývoj zápasu a naplno ťažia z informácií o priebehu športového stretnutia. Dokážu zohľadniť rôzne štatistiky zo všetkých herných situácií a tipovať tak presnejšie a úspešnejšie.

Najlepšie je vysvetliť si najväčšiu výhodu takéhoto tipovania na príklade.

Povedzme, že si chcete staviť na futbalový zápas, v ktorom hrá prvý tím tabuľky s priemerným mužstvom druhej polovice tabuľky. Viete, že prvý tím je veľkým favoritom a pravdepodobne aj zvíťazí. Tomu odpovedá aj kurz, ktorý sa môže pohybovať okolo 1,25 – 1,40. Čo sa však stane, ak outsider nečakane strelí rýchly gól v úvode zápasu? Kurz na prvý tím ligy pekne porastie, keďže prehráva. Vy, ako odborník, ktorí sleduje futbal pozorne, viete, že to nič neznamená a takmer určite to favorit otočí. A tak získavate pre svoju stávku vyšší kurz, ako by ste získali pred začiatkom zápasu.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Tipsport je stávka na istotu! Získajte bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo! Viac info »»