Ponuka priamych prenosov

Radi by ste si pozreli zápas, ktorý ste natipovali, no žiadna televízia ho nevysiela? Tento problém už dávno začali odstraňovať stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú online live stream prenosy vybraných športových podujatí.

Tipsport TV

Tipsport ponúka svoju vlastnú televíziu, v ktorej si môžete pohodlne vychutnať obľúbené športy a to v priamom prenose. K dispozícii sú pre hokejových nadšencov prenosy z NHL, KHL a českej Tipsport extraligy, futbalových fanúšikov iste potešia vysielané zápasy španielskej Primera División, no Tipsport nezabudol ani na priaznivcov tenisu, basketbalu, hádzanej, či volejbalu. Kedykoľvek si môžete pozrieť aktuálny program vysielania a to na týždeň dopredu.

Podmienky pre využívanie tejto skvelej ponuky sú úplne jednoduché a ľahko splniteľné pre každého. Stačí mať vytvorený herný účet, v priebehu 30 dní uzatvoriť stávku, prípadne stávky v celkovej hodnote aspoň 2 eurá a kompletná ponuka športových prenosov vám je k dispozícii.
Zaregistrovať sa v Tipsporte »

Fortuna stream

Fortuna ponúka live stream prenosy pre svojich zaregistrovaných užívateľov. Až 14 000 zápasov ročne môžete sledovať online a priamo na nich live stávkovať. V zozname priamych prenosov nájdete všetky obľúbené športy ako futbal, hokej, tenis a basketbal.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Tipsport je stávka na istotu! Získajte bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo! Viac info »»