Maximálne výhry v stávkových kanceláriách

Koľko peňazí vám povolí vyhrať stávková kancelária? Záleží to väčšinou od toho, či ide o kvalitnú, alebo rekreačnú stávkovú kanceláriu. Do úvahy sa tiež berie kurz, typ stávky a limity môže ovplyvňovať aj to aký šport, alebo ligu tipujete.

Fortuna

Výška stávky je limitovaná zdola aj zhora. Minimálna výška vkladu je 0,50 eura a maximálna sa odvíja od kurzu tiketu, pričom maximálna možná eventuálna výhra nesmie presiahnuť sumu 150 000 eur a to pre všetky typy stávok.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Tipsport

Minimálny vklad v Tipsporte závisí od typu stávky. Pre stávky Sólo, AKU a Extratip je to 0,10 eura na tiket, pre stávku kombinátor a maxikombinátor je to 0,01 eura na stávku a dokopy vždy aspoň 0,10 eura na celý tiket. Maximálny vklad je ohraničený len týždenným limitom čistej výhry pre jedného tipujúceho, ktorý predstavuje 300 000 eur. 

Zaregistrovať sa v Tipsporte »

DOXXbet

V Doxxbete si pripravte aspoň 50 centov, ak si chcete staviť. V prípade kombinovaných a skupinových stávok je minimom 10 centov na jednu stávku, no stále 50 centov celkovo na tiket. Na jednom tikete môže eventuálna výhra dosiahnuť sumu maximálne 15 000 eur, teda oveľa menej ako vo veľkých kanceláriách spomenutých vyššie. 

Niké

Minimálna výška vkladu je tu rovnaká ako vo Fortune, teda 0,50 eura. Horná výška vkladu je obmedzená celkovou možnou výhrou na tiket, ktorá predstavuje 150 000 eur. 

SynotTip

Čo sa týka minimálnej výšky vkladu, stávková kancelária SynotTip sa od svojej konkurencii nijak nelíši. Minimom je 0,50 eura na tiket, v prípade kombinovaných stávok je to 10 centov na stávku. Maximálna možná výhra na jeden tiket je 150 000 eur. 

VictoryTip

Maximálna možná výhra na jednom tikete v stávkovej kancelárií VictoryTip je 200 000 eur.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo! Viac info »»