Stávková kancelária Niké

Trhová jednotka na Slovensku - stávková kancelária Niké -  obsahuje univerzálnu kurzovú ponuku, ktorá uspokojí aj náročného tipéra: futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná, volejbal, motorizmus (Moto GP, F1, F2, F3), cyklistika, bejzbal, ragby, futsal, snooker, florbal, lakros, bandy hokej, biatlon, curling a lukostreľba. Kvalitné pokrytie líg je samozrejmosťou. Od top líg až po tie slabšie, o čom svedčí napríklad 5. futbalová liga v Anglicku, alebo v hokeji OHL či slovenský dorast.

V redakcii nás zaujal live stream Sport TV Niké. Vysiela ročne až 14 tisíc zápasov, ktoré prehráte vo vysokej kvalite na počítači, v telefóne či na tablete. 16 rôznych športov - Primera División, Serie A, Ligue 1, ATP a WTA turnaje, KHL, NBA a mnohé ďalšie ligy.

Niké vypisuje klasické stávky - sólo, kumulované, rozpisové. V ponuke nechýbajú špeciálne druhy stávok - LIVE stávky, kombinované stávky, JEDENÁSTKA (stávkar si vyberie z ponuky 11 podujatí, kde tipuje remízu, vklad je 0,50 €), bonusová stávka (vyhráte aj v prípade, že neuhádnete jeden alebo viac stávkových podujatí v kumulovanej stávke). Obľúbenou stávkou je Najlepší tipér (napríklad desiati tipéri, ktorí v predošlí deň podajú tiket s najvyšším vyhodnoteným výherným kurzom získajú prémie), Gól (stávka, kde tipujete prvý a druhý gól), hra ŠTVORKA, Miliónový Nikár (výhry v celkovej sume 40 328 €). Taktiež DUEL (stávka na fiktívne stretnutie dvoch tímov či hráčov, ktoré sa hrajú v ten istý deň, napríklad Trnava - Chelsea), BIG BANK (stávka o šťavnaté výhry - tiket obsahuje 6 stávkových podujatí s tipom 1).

Vstupný bonus Niké 300 eur

Ide o vkladový bonus pre nových hráčov - 100 % do 300 €. Vaším prvým vkladom určíte, o aký bonus máte záujem. Danú sumu treba pretočiť šesťkrát, a to pri minimálnom kurze 1.9, pričom tiket musí obsahovať aspoň 3 stávkové udalosti. Do sumy, ktorú treba pretočiť, nie sú započítavané rozpisové stávky a hry TV-Tip a Niké Dostihy. Bonus sa pripisuje po pretočení každého 1,2-násobku prvého vkladu (vždy dostanete 20 % z bonusu). Počas registrácie zaškrtnite políčko „Mám záujem o bonus“. Do 7 dní odo dňa registrácie uskutočnite vklad. Podmienky treba splniť maximálne do 90 dní.

Príklad: V prípade, že spravíte svoj prvý vklad 100 eur, získavate bonus vo výške 100 €. Aby ste získali celý bonus, treba pretipovať 600 €. Keď uzatvoríte stávky za 120 € (1,2-násobok), Niké vám pripíše 20 € bonus. Takto to pokračuje po pretipovaní každých 120 €.

Vernostný program Klub Niké

Za tipovanie získavate body (za každých 10 centov vkladu na tikete získate 1 bod a navyše dostanete 50 bodov aj za to, že za jeden týždeň uzavriete aspoň 4 tikety). Tieto body možno zameniť a tým získať kurzové zvýhodnenie, až 90 % z hodnoty vášho vkladu na tikete (Niké vám doplatí určitú sumu tiketu - napríklad podáte tiket za 2 € -> za 2000 bodov vám Niké dá 0,20 € a navyše tento tiket je bez manipulačného poplatku), vecné ceny, alebo aj predplatné denníka Šport. Ďalej vďaka členstvu v klubovej zóne dostanete občas ako pozornosť voľný tiket.

Vklady a výbery z Niké

V Niké môžete vyberať a vkladať peniaze len osobne, v hotovosti na pobočkách, internetbankingom alebo platobnou kartou VISA, Mastercard alebo Diners Club. Minimálnou sumou vkladu je 5 eur, horná hranica je určená len pri osobnom vklade, a to 3000 eur v jednom dni.