Stávková kancelária Tipsport

Stávková kancelária Tipsport patrí medzi stabilné slovenské stávkové kancelárie s dlhoročnou tradíciou. Perfektné kurzy, profesionálna hráčska podpora a navyše zaujímavé akcie počas celého roka robia z Tipsportu jedného z hlavných hráčov na našom trhu. Tipsport ponúka kurzy na všetky obľúbené športy, ale aj na netradičné športové podujatia, s ktorými sa na Slovensku až tak často nestretávame. Samozrejmosťou je bohatá ponuka live stávok, ktoré môžete uzatvárať nielen doma pri počítači, ale aj prostredníctvom mobilu, kdekoľvek a kedykoľvek. Svelou novinkou je tipovanie na Tipsport.sk BEZ MANIPULAČNÉHO POPLATKU!

Obsah recenzie

Prečo tipovať vo Tipsporte - Vstupný bonus do 4 000 EUR - Vernostný program - Vklady a výbery

Zaregistrovať sa v Tipsporte »

Prečo tipovať v Tipsporte

Okrem toho, že Tipsport.sk ponúka dlhodobo najvyšší vstupný bonus vo výške až 4 000 EUR, 15 EUR na vaše prvé stávky zadarmo a taktiež neustále inovuje svoje služby. V ponuke sú ázijské hendikepy a funkcia Cash out, vďaka ktorej si môžete nechať vyplatiť výhru skôr, ako sa skončia všetky zápasy na tikete. Tipovanie cez mobil je samozrejmosťou, Tipsport má kvalitné mobilné aplikácie pre OS Android a tiež iOS (iPhone, iPad) cez ktoré je možné dokonca aj sledovať priame prenosy, o ktorých píšem viac nižšie. Stávkarov isto poteší fakt, že Tipsport vypisuje stávky na strelcov gólov v hokeji, na ktoré sú tradične vysoké kurzy.

Do pozornosti dávame špičkovú online športovú televíziu TV Tipsport, kde sú vysielané každý mesiac stovky športových prenosov vo vysokej kvalite – Tipsport Extraliga, KHL, NHL, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Primera Division, NBA, basketbalová Euroliga, ATP a WTA turnaje a mnohé ďalšie ligy.

V Tipsporte je najväčšia komunita tipérov! Nedá mi nespomenúť Tiket arénu, kde zdieľá svoje tikety obrovského množstvo hráčov a vy sa tak môžete ľahko inšpirovať. Vo fóre môžete diskutovať s mnohými aktívnymi stávkarmi a podeliť sa tak o svoje postrehy, názory, alebo vaše výhry či smolné tikety. Nedávno Tipsport spustil aj tzv. „komunitnú vrstvu“ - pri každom zápase je ikonka A, na ktorú keď kliknete sa vám zobrazí, aké sú najtipovanejšie príležitosti, koľko tiketov si vsadili hráči na konkrétnú stávku a tiež tikety a analýzy k stretnutiu.

Zaregistrovať sa v Tipsporte »

Vstupný bonus Tipsportu

Tipsport pre nových hráčov ponúka 15 EUR úplne ZADARMO + rekordný vstupný bonus až do výšky 100 % z prvého vkladu do neuveriteľných 4 000 EUR!

Pre získanie vstupného bonusu treba danú čiastku pretočiť podľa výšky vášho vkladu s daným kurzom a to následovne:

  • Vklad do 100 EUR -> požadovaný obrat: 6× (vklad + bonus), minimálny kurz na tiket: 1.50, denný limit: 40 EUR
  • Vklad od 100,01 do 400 EUR -> požadovaný obrat: 8× (vklad + bonus), minimálny kurz na tiket: 3.00, denný limit: 200 EUR
  • Vklad nad 400 EUR -> požadovaný obrat: 10× (vklad + bonus), minimálny kurz na tiket: 5.00, denný limit: 1500 EUR

Vstupný bonus vám Tipsport vypláca postupne. Po pretipovaní každých 10% z celkovej čiastky potrebnej k zisku bonusu, získate 10% hodnoty bonusu.

Modelový príklad

V prípade, že spravíte svoj prvý vklad vo výške 50 EUR, hráte o bonus vo výške 50 €. Pre získanie celého bonusu treba pretipovať 1 200 EUR na tiketoch s minimálnym kurzom 1.5. Denne sa vám započítava súčet stávok v maximálnej výške 40 EUR.

Tipsport vám chce vyplácať peniaze čo najskôr a preto ho vypláca po častiach. Po pretipovaní každých 120 EUR vám pripíše na hráčske konto vedené na Tipsport.sk 5,00 EUR, teda 10 % bonusu.

Zaregistrovať sa v Tipsporte »

Vernostný program Netkonto

Tipsport si získal unikátnym programom Netkonto tisícky náročných stávkarov. Prečo? Funguje to tak, že za uzatvorené stávky získavate na svoje Netkonto nety. Za každu stávku získate počet netov podľa celkového kurzu – pri kurze 20 a viac máte 1 % z vkladu, pri kurze 70 až 2 % a napríklad za celkový kurz stávky 3000 až 20 %.

Za Nety získate a môžete:

  • spraviť vklad na stávku AKU s kurzom, ktorý je vyšší ako 3:1. Ak bude vaša stávka výherná, získate výhru už v eurách a bude vám pripísaná na hráčsky účet. Za tiket, ktorý podáte za nety, už nezískavate ďalšie nety,
  • využiť na live stávky,
  • využiť na zaslanie vyhodnotenia tiketu formou SMS (1 SMS stojí 4 Nety),
  • použiť na kurzové zvýhodnenie AKU stávok, ktoré majú kurz 2:1 a viac a vklad je max. do 100 EUR. Konkrétne to funguje podľa tohto vzorca: (kurz zvýhodnenia – 1) x vklad x 100 = cena v Netoch za kurzové zvýhodnenie. Názorný príklad: Povedzme, že máte záujem o kurzové zvýhodnenie o 10 % a vklad je 10 eur. Koľko vás to bude stáť? (1,10 – 1) x 10 × 100 = 100 Netov. Alebo ide o AKU stávku s vkladom 20 eur a chcete kurzové zvýhodnenie o 25 %. Bude teda treba uhradiť 500 Netov – výpočet: (1,25 – 1) x 20 x 100.

Vklady a výbery z Tipsportu

Tipsport.sk ponúka o niečo viac možností pre finančné transakcie medzi hráčom a herňou. Na vklad môžete použiť bankový prevod, ktorý môže trvať aj dva dni a vložiť môžete ľubovoľnú sumu bez obmedzenia. Zdarma, bez obmedzenia a okamžite vložíte prostriedky na účet cez kamennú pobočku Tipsportu. Ak chcete použiť platobnú kartu, alebo bankový portál niektorej zo slovenských bánk, minimálna suma na vloženie je 1 euro a maximálna 2000 eur. Prevod prebehne okamžite, ale môžete sa stretnúť s poplatkom, ktorý závisí od danej banky. Cez Moneybookers je možné vložiť až 50 000 eur, je to okamžité, no zaplatíte aj poplatok vo výške 4,9 % vkladanej sumy. Pomocou Paysafecard viete okamžite vložiť od 1 do 1000 eur, pri poplatku vo výške 5% sumy.

Na výber využite bankový prevod, výplatu na pobočke alebo internetovú peňaženku Moneybookers. Prevod bude spracovaný do 2 pracovných dní a musí ísť o sumu od 30 do 3000 eur. Na pobočke vám vyplatia od 1 do 1000 eur bez akéhokoľvek poplatku a pri výplate na moneybookers zaplatíte 1%-ný poplatok, môže ísť o sumu od 30 do 30 000 eur a nepotrvá to viac než dva pracvoné dni.

Konečný verdikt teda znie, že tipovať v Tipsporte sa cez internet rozhodne vyplatí!

Zaregistrovať sa v Tipsporte »