Porovnanie stávkových kancelárií

Vieme, ktoré online stávkové kancelárie poskytujú najlepšie podmienky pre stávkovanie. Inšpirujte sa naším zoznamom a vyberte si práve teraz tú najlepšiu stávkovú kanceláriu.

1. Tipsport ODPORÚČAME

· Komplexná kurzová ponuka ✓
· Množstvo LIVE stávok ✓
· Vstupný bonus – 100 % z prvého vkladu do 4 000 EUR + 15 EUR ZADARMO ✓
· Priame prenosy ✓
· Mobilné stávkovanie ✓
· 0% manipulačný poplatok ✓
· Vyhodnotenie tiketov pomocou SMS ✓

2. Fortuna ODPORÚČAME

· Komplexná kurzová ponuka ✓
· Množstvo LIVE stávok ✓
· Vstupný bonus - prvá stávka bez rizika prehry až do výšky 30 EUR ✓
· Priame prenosy ✓
· Mobilné stávkovanie ✓
· 0% manipulačný poplatok ✓
· Vyhodnotenie tiketov pomocou SMS ✓

3. DOXXbet ODPORÚČAME

· Kvalitná kurzová ponuka ✓
· LIVE stávky ✓
· Vstupný bonus - 100 % z prvého vkladu do 2 000 EUR + 20 EUR stávka bez rizika
· Priame prenosy X
· Mobilné stávkovanie ✓
· 0% manipulačný poplatok ✓
· Vyhodnotenie tiketov pomocou SMS X

Ostatné

4. Niké
5. SYNOT TIP
6. Victory Tip
7. Tipkurz

Ako si vybrať stávkovú kanceláriu

Ak to so stávkovaním myslíte vážne, primerané množstvo času musíte venovať aj výberu správnej stávkovej kancelárie, ktorá splní vaše tipérske potreby. Je niekoľko faktorov, ktoré pri rozhodovaní musíte zohľadniť. Nie všetci stávkujúci si uvedomujú, že to, akú stávkovú kanceláriu si vyberiete môže v konečnom dôsledku ovplyvniť aj vašu celkovú úspešnosť a zisky. Preto tento krok určite netreba podceňovať.

V prvom rade sa musíte zamyslieť nad tým, na aké športy chcete stávkovať. Aj keď v súčasnosti ponúkajú stávkové kancelárie veľké možnosti, pri niektorých ligách môžete naraziť na problémy. Ak sa zameriavate napríklad na nižšie futbalové ligy, nie všade si na nich môžete staviť. Ak vám ide o netradičnejšie a menej populárne športy, dobre si zistite, ktorá herňa ich má v kurzovej ponuke. Informácie o kurzovej ponuke prinášame v našich recenziách.

Ďalšou otázkou, ktorú si musíte položiť je: Ako chcem tipovať? Volíte radšej kamenné pobočky alebo online prostredie? Plánujete „klasické“ alebo live tipovanie? Chcete využívať špeciálne stávky a krátkodobé bonusové ponuky? Všetko si musíte zistiť vopred. Nie všetky kancelárie majú dnes kamenné pobočky a to nehovoriac o zahraničných herniach. Ak vás zaujíma live tipovanie preštudujte si aké možnosti, ktorá kancelária ponúka. Niekde môžete stávkovať naživo aj na viac zápasov súčasne, inde takúto možnosť nenájdete.

Výška manipulačného poplatku je dôležitým (možno najdôležitejším) faktorom, na ktorý však niekedy noví tipéri zabúdajú. Pri dlhodobom stávkovaním vám nižší manipulačný poplatok môže ušetriť stovky eur. V niektorých kanceláriách ho za určitých okolností dokonca neplatíte vôbec. Napríklad tri najlepšie stávkové kancelárie v našom zozname majú na všetky online stávky 0% manipulačný poplatok.

Ak o tipovaní rozmýšľate ako o dlhodobej investícii, dôležitá pre vás musí byť aj úroveň služieb, ktorú herňa ponúka. Zistite si ako funguje podpora pre zákazníkov - ako a kedy sa viete obrátiť na niekoho s prosbou o pomoc. Ponúka herňa aj nejaké analýzy zápasov alebo športové spravodajstvo, prípadne iné bonusové služby? Akým spôsobom je možné vložiť a vybrať peniaze zo svojho účtu? Viažu sa na to špeciálne poplatky? Navyše, ak si zvolíte zahraničnú stávkovú kanceláriu, musíte rátať s tým, že v prípade akýchkoľvek problémov budete musieť s herňou komunikovať v angličtine.

Vyberte si z našej ponuky slovenských stávkových kancelárií. Budete spokojní!

Držíme päste.