Stávková kancelária DOXXbet

DOXXbet môžeme s čistým svedomím zaradiť do rodiny obľúbených stávkových kancelárií na Slovensku! Dôvodov, prečo si tipovanie na www.doxxbet.sk obľúbili tisícky stávkarov, sa nájde hneď niekoľko - komplexná kurzová ponuka, profesionálne služby (rýchla stránka, promptná chat podpora, jednoduchosť), predčasné vyplatenie tiketu (cash-out), možnosť stornovať tiket do 10 minút a predovšetkým 0% manipulačný poplatok na online stávky a 100% vstupný bonus z prvého vkladu do výšky 2 000 EUR.

Obsah recenzie

Plusy tipovania v DOXXbeteLimity a kurzová ponuka - Vstupný bonus do 2 000 EUR - Vernostný program - Vklady a výbery

Zaregistrovať sa v DOXXbete »

Plusy tipovania v DOXXbete

Vysoký vstupný bonus až do výšky 2 000 EUR nie je v DOXXbete jediným benefitom, ktorý stojí za zmienku. Ak sa pozrieme v kurzovej ponuke na rozsah líg, môžeme usúdiť, že ide o širokú a kvalitnú ponuku. Inak to nie je ani pri možnostiach stávok, kde okrem klasických je v ponuke aj množstvo live stávok, stávky bez remízy - DNB, stávky na prvý polčas, under - over stávky (teda či padne viac alebo menej gólov), výsledok zápasu (polčasový/konečný, pri tenise na sety), kto dá gól, párny či nepárny počet gólov a nechýba európsky hendikep. To však nie je všetko. Špecialitou DOXXbetu je stávka na shootout a stávka na to, v ktorej tretine padne gól (tieto stávky sú obvykle ku zápasom v NHL). DOXXbet vypisuje pri tenisových zápasoch aj stávky na počet gemov a tiež hendikep na gemy.

DOXXbet sa preslávil aj svojimi štedrými akciami, ktoré usporadúva počas celého roka. Napríklad o voľné stávky, zájazdy na veľké zápasy (naposledy Wimbledon, NHL), maratóny s vysokým bankom a ďalšie.

Limity a kurzová ponuka

Minimálna stávka je 0,5 € (pri rozpisových a skupinových stávkach 0,10 €), maximálna výhra na jednu stávku je až 50 000 €. Na tikete môžete mať až 30 športových udalostí. Manipulačný poplatok na online stávky bol zrušený.

V kurzovej ponuke nechýba klasický štvorlístok - hokej, futbal, tenis, basketbal a ďalšími športmi sú bejzbal, volejbal (aj plážový), futsal, box, motorizmus, rugby, vodné pólo, stolný tenis, snooker, florbal, šach a čoraz obľúbenejší americký futbal. Dokonca DOXXbet najnovšie pridal aj pre nás veľmi netradičné športy bowls, pesapallo a poker.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »

Vstupný bonus DOXXbet

Stávková kancelária DOXXbet poskytuje 100 % vkladový bonus až do výšky 2 000 €. Ako to už býva pri všetkých bonusoch, aj tento bonus podlieha istým podmienkam, a síce bonus vám bude pripísaný po požadovanom pretočení danej sumy na tiketoch, na ktorých sa nachádzajú aspoň 2 stávky a minimálne dve stávky na tomto tikete musia mať kurz 1,45 a viac.

Počet pretočení závisí od výšky bonusu - teda vášho prvého vkladu, ktorý treba spraviť do 14. dní odo dňa registrácie a podmienky pretočenia treba splniť do 90. dní.

  • Prvý vklad od 10 do 100 EUR -> požadovaný obrat: 10× (vklad), limit stávky = vklad: 10 - 100 EUR
  • Prvý vklad od 100.01 do 500 EUR -> požadovaný obrat: 12× (vklad), limit stávky = vklad: 100 - 500 EUR
  • Prvý vklad od 500.01 do 1 000 EUR -> požadovaný obrat: 14× (vklad), limit stávky = vklad: 500 - 1 000 EUR
  • Prvý vklad od 1000.01 do 2 000 EUR -> požadovaný obrat: 16× (vklad), limit stávky = vklad: 1 000 - 2 000 EUR

Bonus budete dostávať pravidelne a to po pätinách. Platí, že po pretočení jednej pätiny požadovanej sumy dostanete ihneď pätinu bonusu na váš hráčsky účet.

Modelový príklad

Ak bude váš prvý vklad napríklad 100 EUR, máte nárok na získanie bonusu vo výške 100 EUR. Prestávkovať treba 1 000 EUR.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »

Vernostný program DOXXbet klub

Novinkou na www.doxxbet.sk je nadupaný vernostný program, ktorý funguje na klasickom princípe. Za stávkovanie a ďalšie aktivity získavate body, ktoré možno zameniť a tým získať rôzne luxusné ceny ako napríklad elektroniku (LED TV, notebooky, PlayStation 4, navigácie, tablety, smartfóny), voľné stávky, alebo nový Mercedes-Benz. Za každých stavených 0,50 EUR získate 1 bod. Tieto body sa vám pripočítajú za predzápasové i LIVE stávky.

Vklady a výbery z DOXXbetu

Vklady sú bez poplatku. Iba prostredníctvom Paysafe kariet sa účtuje 3% poplatok a môžete ich spraviť prostredníctvom:

  • Platobnej a debetnej karty - VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club (CardPay) - od 5 EUR do 2 000 EUR.
  • Bankový prevod / vklad na bankový účet - minimálny vklad je už 10 EUR a maximálny až 20 000 EUR.
  • On-line bankové prevody zaraďujeme medzi najjednoduchšie a zároveň najrýchlejšie formy vkladu na hráčske konto (ePlatba) prostredníctvom ČSOB (WebPay), Sberbank (WEBpay), Tatra banka (TatraPay), Všeobecná úverová banka (ePlatby VÚB), Poštová banka (Platba ONLINE), Slovenská sporiteľňa (SporoPay), UniCredit Bank (UniPlatba), ZUNO (ZunoPay) vás príjemne poteší. Dolná hranica je 5 EUR a maximálny vklad môže byť až 2 000 EUR. Platba cez VIAMO - pre klientov Tatrabanky a ZUNO banky je maximálny vklad 200 EUR, pre klientov VÚB banky je maximálny vklad 500 EUR. Minimum je 5 EUR.
  • K dispozícií je aj platba prostredníctvom Paysafe kariet, kde je minimum 10 EUR a maximálny vklad až 2 000 EUR.

Vaše výhry sa vám automaticky pripisujú na hráčske konto. Následne o ne môžete kedykoľvek požiadať a DOXXbet vám ich pošle na bankový účet, ktorý ste zadali počas registrácie. Bankový prevod je zadarmo. Minimálna suma na výber je 10 EUR.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »