Tipovanie cez mobil

Tipovanie je dnes také jednoduché ako nikdy. Klasické stávkovanie z kamenných stávkových kanceláriách je čoraz viac na ústupe a do popredia záujmu sa dostalo stávkovanie online, respektíve aj stávkovanie cez mobilný telefón.

Fortuna

Vo Fortune je mobilné tipovanie na vysokej úrovni. Pre svojich mobilných stávkujúcich má Fortuna pripravené:

  • Mobilnú verziu stránky m.ifortuna.sk.
  • Pre majiteľov zariadení s OS Android a iOS (iPhone, iPad) je v ponuke skvelá mobilná aplikácia - kompletná ponuka stávok, rýchlostávka LIVE, prehľad všetkých stavených tiketov, livescore.
  • A nechýba špeciálny, vylepšený mobilný portál pre smartfóny mob.ifortuna.sk - všetko dôležité nájdete ľahko a pohodlne. Priame prenosy, všetky typy stávok (maxikombi vrátane kompletných rozpisov), prehľad tiketov, livescore. Okrem toho Fortuna ponúka aj tzv. rýchlostávku – teda najrýchlejšie uzatvorenie Live sólo stávky na mobile. Dvojitým kliknutím okamžite uzatvoríte želanú live stávku, pričom si dopredu môžete nastaviť obľúbenú čiastku, ktorú budete vsádzať. Už teda nepremeškáte žiaden skvelý kurz.

Okrem toho nájdete v ponuke Fortuny aj unikátne SMS stávkovanie. Pre záujemcov je potrebné najprv uzatvoriť zmluvu o uzatváraní stávok a to buď cez online formulár alebo priamo v kamennej pobočke stávkovej kancelárie. Každé vytvorené konto má vlastný identifikačný kód, ktorý musíte zadať pri každej stávke. Základný vklad na účet pre sms tipovanie je 10 eur a prostredníctvom sms môžete podať všetky druhy stávok, ktoré Fortuna ponúka. Jedinou malou nevýhodou sms stávkovania je nemožnosť stornovať tiket. Telefónne číslo, na ktoré svoje sms tipy budete odosielať je pre všetky stávky a vždy rovnaké. Ľahko si ho môžete nájsť na oficiálnej stránke spoločnosti Fortuna.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Tipsport

Tipujúci v Tipsporte si do svojich smartfónov môžu zdarma stiahnuť aplikáciu na tipovanie. Aplikácia je dostupná pre zariadenia využívajúce operačný systém android, ale aj iOS. Je bezpečná, rýchla a umožňuje okamžitý prístup k vášmu účtu. Nájdete tu kompletnú ponuku stávok, vrátane live stávok, ale tiež výsledkový servis a prehľady všetkých vašich stávok. V prípade, že vlastníte starší model telefónu, k dispozícii je vám mobilná stránka Tipsportu, ekvivalentná k tej, ktorú navštevujete prostredníctvom počítača.

Zaregistrovať sa v Tipsporte »

DOXXbet

Doxxbet svojim tipérom umožňuje pohodlne stávkovať cez mobilné zariadenie, a to prostredníctvom vlastnej aplikácie. Nájdete v nej prehľadne zoradené stávkové príležitosti, aktuálne live stávky, ale tiež najpopulárnejšie a najtipovanejšie stávkové príležitosti. K dispozícii je pre fanúšikov androidu aj iOS.

Niké

Niké svojim zákazníkom ponúka tipérsku aplikáciu, vďaka ktorej je tipovanie ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Skladá sa z výsledkovej časti a stávkového servisu. Prostredníctvom aplikácie sa teda dozviete kompletné výsledky zápasov, vrátane trestov, gólov, striedaní, asistencií a nechýbajú ani aktuálne tabuľky. Samotné stávkovanie je prehľadné, rýchle a úplne bezpečné. Okrem toho sa môžete tešiť aj na notifikácie o priebehu zápasov, výhrach, rôznych akciách a stave účtu. Aplikáciu je možné stiahnuť na android aj iOS.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo! Viac info »»