Stávková kancelária Fortuna

Popredná stávková kancelária Fortuna ponúka svojim hráčom komplexnú kurzovú ponuku, ktorá obsahuje okrem tradičného štvortlístka, kde patrí futbal, hokej, tenis a basketbal aj hádzanú, bejzbal, ragby, Formulu 1, motocykle, futsal, box a veľké množstvo LIVE stávok. Stávky sú vypisované aj ku menej tradičným športom ako sú šípky, snooker, MMA či Americký futbal. Samozrejmosťou sú všetky štandardné typy stávok a rôzne výhodné špeciálne stávky, ktoré nájdete len na iFortuna.sk.

Obsah recenzie

Prečo tipovať vo Fortune - Vstupný bonus do 1000 EUR - Vernostný program - Vklady a výbery - Špeciálne stávky

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Prečo tipovať vo Fortune

Hráči Fortuny si pochvaľujú 0% MANIPULAČNÝ POPLATOK na iFortuna.sk (platí len pre tipovanie cez internet), 1000 € vstupný bonus alebo 30 EUR stávku bez rizika pre nových hráčov! Ďalšími dôvodmi prečo tipovať vo Fortune sú predzápasové informácie s tipmi, tisícky live prenosov ročne, vernostný program, príjemné používateľské prostredie s ľahkou orientáciou a perfektná mobilná verzia stránky. K dispozícií sú aj mobilné aplikácie pre Android, iOS – iPhone, iPad a Windows Phone.

Príjemne nás potešila novinka s názvom Cash out. Jedná sa o funkciu, vďaka ktorej si môžete nechať vyplatiť peniaze skôr, ako sa skončia všetky zápasy na tikete. Ešte k tým priamym prenosom. Fortuna odvysiela ročne až 12. tisíc zápasov a to zadarmo a vo vysokej kvalite - od ATP a WTA turnajov, až po NHL, KHL, NBA, či dokonca holandskú Eredivisie či druhú najvyšiu anglickú ligu vo futbale.

Vstupný bonus Fortuny

Fortuna aktuálne poskytuje perfektné tri možnosti bonusu. Nižšie vysvetľujeme návody. Získanie bonusu je jednoduché. Pri registrácii na iFortuna.sk si vyberte v časti Vyberte si svoj vstupný bonus typ bonusu, o ktorý máte záujem a automaticky sa pridá do špeciálnej kolonky promo kód.

1. možnosť - stávka bez rizika do 30 EUR

Ak ste si vybrali prvú možnosť a síce stávku bez rizika do 30 EUR, tak vám v prípade prvej neúspešnej stávky vráti Fortuna vklad do 24 hodín. Na webe ifortuna.sk v kolonke Typ bonusu zvoľte Stávka bez rizika až do výšky 30 EUR. Akcia sa uplatňuje na vašu prvú uzavretú stávku s minimálnym kurzom 2,00. Platí na SOLO, AKO a nevzťahuje sa na LIVE stávky, e-Šport, Terno dňa a dlhodobé stávky. Staviť si môžete na akýkoľvek zápas. Tento bonus nie je možné kombinovať s bonusmi, ktoré si predstavíme nižšie. Na uzavretie tejto stávky máte 7 dní od aktivácie bonusu.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

2. možnosť - vkladový vstupný bonusy do 1 000 EUR

Počas registrácie na iFortuna.sk si vyberte typ bonusu Vstupný bonus až do výšky 1000 EUR. Následne spravte vklad na hráčsky účet najneskôr do 10 dní a pretočte sumu najneskôr do 90 dní, ktorá zodpovedá sedem násobku hodnoty prvého vkladu plus bonusu na tiketoch s minimálnym kurzom 2,0.

Bonus sa vám pripíše v dvoch fázach

  • Prvých 20% získate po pretipovaní 2,8-násobku celkovej sumy. Následne ďalších 80% získate po pretočení zvyšných 11,2-násobku sumy bonusu.

Modelový príklad

V prípade, že spravíte svoj prvý vklad 100 EUR, získavate bonus vo výške 100 EUR. Aby ste získali celý bonus, treba prestávkovať 1 400 EUR s minimálnym kurzom 2. Keď uzatvoríte stávky za 280 EUR (teda 20%), Fortuna vám pripíše 20 EUR bonus. Zvyšných 80 EUR (teda 80%) dostanete po podaní stávok za ďalších 1 120 EUR.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

3. možnosť - 30 EUR k prvej stávke

Počas registrácie na www.ifortuna.sk si vyberte typ bonusu Bonus 30 EUR k prvej stávke. Následne si stačí vložiť na svoje hráčske konto minimálne 10,00 EUR a potom uzatvoriť akýkoľvek tiket s kurzom 1,5 a viac. Jednoduché ako facka. Po splnení podmienok vám Fortuna už do jednej hodiny dá zadarmo 30 EUR kredit na stávkovanie.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Vernostný program FORTUNA KLUB PLUS

Po zaregistrovaní sa na www.ifortuna.sk získavate za uzatvorené stávky klubové body, ktoré možno vymeniť za voľné tikety v hodnote až 5 EUR, vyšší vklad až o 50 %, vyššie výhry, informačný servis, vyhodnotenia tiketu prostredníctvom SMS, športové predmety, elektroniku a zájazdy na futbalové zápasy. Počet bodov závisí od výšky vkladu, pričom platí, že 1 bod sa rovná stavených 0,50 €.

Vklady a výbery z Fortuny

Vkladať finančné prostriedky na svoj hráčsky účet vo Fortune môžete prostredníctvom platobných kariet VISA a MasterCard, bankových portálov bežných bánk na Slovensku, bankovým prevodom na účet Fortuny alebo vkladom na kamennej pobočke. V prípade vkladu cez platobnú kartu, bankový portál alebo pobočku sú peniaze na váš účet pripísané okamžite a minimálnou sumou na prevod je 1 euro. Ak zvolíte bankový prevod na účet, môžete očakávať mierne zdržanie a peňažné prostriedky vo svojom účte uvidíte do dvoch pracovných dní. Minimálna suma pre bankový prevod na účet je 1 cent.

Vyberať svoje peniaze môžete bankovým prevodom na účet, čo potrvá dva pracovné dni a vybrať musíte aspoň 10 eur, alebo si hotovosť (od 1 centu) môžete vybrať na hociktorej kamennej pobočke Fortuny.

Všetky výbery aj vklady sú bezplatné.

Špeciálne stávky vo Fortune

  • EXPERT - pri AKO stávke EXPERT Fortuna vypisuje finančné bonusy na vopred vybrané športové podujatia. Ak uhádnete všetky stretnutia v onom kole, dostanete naviac bonus až 3000 EUR. Ak budú viacerí tipéri úspešní a správne uhádnu všetky zápasy v EXPERT kole, výhra sa rozdelí rovnomerným pomerom. Minimálny vklad na stávku je iba 1 EUR.
  • Terno dňa - ide o zápasy, ktorým Fortuna zvýši vklad. Stávku možno zaradiť do akejkoľvek AKO stávky a rozpisov MAXIKOMBI, max. vklad je 100 EUR. Na jednom tikete však nemôžu byť dva a viac zápasov, označených ako Terno dňa.
  • Favorit dňa - ďalší obľúbený typ stávky, kde Fortuna vypíše oveľa vyšší kurz na výhru favorita, prípadne na ďalšie tipy a vklad môže byť až 100 EUR. Na tiket, kde pridáte Favorita dňa treba pridať 4 ďalšie zápasy s akýmkoľvek kurzom. Do jednej AKO stávky máte možnosť vybrať až 3 zápasy (pri dvoch zápasoch treba pridať ďalších 6 zápasov, ale min. kurz musí byť 1,10 a pri troch zápasoch Favorit dňa treba pridať na tiket 9 ďalších tipov s kurzom 1,10 a viac. Favoriť dňa sa nedá kombinovať so stávkou Terno dňa, Malá domov a v jednej Maxikombi stávke možno pridať 1 zápas Favorita dňa.
  • Dvojitá šanca - perfektný druh stávky, kde kombinujete 1. polčas a zápas celkovo. Tip 1 - 1 znamená, že vyhráte, aj keď tím vyhrá v prvom polčase, alebo celý zápas. 0 - 0 je remíza v prvom polčase a v zápase celkovo. Ak označíte tip 2 - 2, vyhráte aj keď hosťujúci tím vyhrá iba v prvom polčase, prípadne v celom zápase. Kurzy sú výhodné a o to väčšiu šancu máte vyhrať veľké peniaze.
  • Maxikombi - druh rozpisovej stávky, ktorý vám skráti zápis AKO, alebo Sólo stávok na jednom tikete (počítač vytvorí rôzne kombinácie - napr. 4 z 11). Urýchlite si podanie väčšieho počtu tipov na jednom tikete. Zároveň na tikete vidíte, koľko zápasov môže byť zle uhádnutých a stále vyhráte.
  • Mála domov - je to jednoduché. Stačí uzavriet tiket a uviesť, že ide o stávku Malá domov. V prípade, že neuhádnete jeden zápas, získate 10 násobok svojho vkladu. Samozrejme ak budú všetky tipy správne, máte normálne klasickú výhru. Kurz na tikete musí byť aspoň 200:1 a maximálny kurz na jeden zápas 8:1. Tiket nemôže obsahovať stávku Favoriť dňa.
  • Kombinácie stávok - v jednej AKO stávke možno kombinovať viacero futbalových stávok toho istého zápasu.
  • Zápas bez remízy - populárny typ stávky, kde tipujete na víťazstvo domáceho, či hosťujúceho tímu (remíza v ponuke nie je). Ak sa zápas skončí nerozhodným výsledkom, váš vklad sa vám vracia. Pochopiteľne kurzy sú síce menšie, ale tým pádom aj riziko.
Zaregistrovať sa vo Fortune »