Stávková kancelária Fortuna

Popredná stávková kancelária Fortuna ponúka svojim hráčom komplexnú kurzovú ponuku, ktorá obsahuje okrem tradičného štvortlístka, kde patrí futbal, hokej, tenis a basketbal aj hádzanú, bejzbal, ragby, Formulu 1, motocykle, futsal, box a veľké množstvo LIVE stávok. Stávky sú vypisované aj ku menej tradičným športom ako sú šípky, snooker, MMA či Americký futbal. Samozrejmosťou sú všetky štandardné typy stávok a rôzne výhodné špeciálne stávky, ktoré nájdete len na iFortuna.sk.

Obsah recenzie

Prečo tipovať vo Fortune - Vstupný bonus - Vernostný program - Vklady a výbery - Špeciálne stávky

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Prečo tipovať vo Fortune

Hráči Fortuny si pochvaľujú 0% MANIPULAČNÝ POPLATOK na iFortuna.sk (platí len pre tipovanie cez internet) alebo aj tri rôzne typy bonusov - 30 EUR stávku bez rizika, 20 EUR stávky kredit navyše alebo vkladový bonus od 50 do 1 000 EUR pre nových hráčov! Ďalšími dôvodmi prečo tipovať vo Fortune sú predzápasové informácie s tipmi, tisícky live prenosov ročne, vernostný program, príjemné používateľské prostredie s ľahkou orientáciou a perfektná mobilná verzia stránky. K dispozícií sú aj mobilné aplikácie pre Android, iOS – iPhone, iPad a Windows Phone.

Príjemne nás potešila novinka s názvom Cash out. Jedná sa o funkciu, vďaka ktorej si môžete nechať vyplatiť peniaze skôr, ako sa skončia všetky zápasy na tikete. Ešte k tým priamym prenosom. Fortuna odvysiela ročne až 12. tisíc zápasov a to zadarmo a vo vysokej kvalite - od ATP a WTA turnajov, až po NHL, KHL, NBA, či dokonca holandskú Eredivisie či druhú najvyšiu anglickú ligu vo futbale.

Vstupný bonus Fortuny

Fortuna aktuálne poskytuje tri perfektné vstupné bonusy pre novo registrovaných hráčov. Návody, ako získať bonusy vysvetľujeme nižšie. Ktorý si vyberiete?

1. Stávka bez rizika až do výšky 30 EUR

Získanie bonusu vo forme bezrizikovej stávky do výšky 30 eur je veľmi jednoduché. Pri registrácii na iFortuna.sk si vyberte vo formulári Stávka bez rizika 30 EUR. Automaticky sa pridá do špeciálnej kolonky promo kód 30BONUS.

V prípade prvej neúspešnej stávky vám Fortuna vráti vklad do 24 hodín. Akcia sa uplatňuje na vašu prvú uzavretú stávku s minimálnym kurzom 2,00. Platí na SOLO, AKO a nevzťahuje sa na LIVE stávky, e-Šport, Terno dňa a dlhodobé stávky. Staviť si môžete na akýkoľvek zápas. Na uzavretie tejto stávky máte 7 dní od aktivácie bonusu.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

2. Bonus 20 EUR k prvej stávke

Noví klienti môžu získať aj 20 EUR stávky kredit navyše. Stačí na webe www.ifortuna.sk počas registrácie vybrať typ bonusu Bonus 20 EUR k prvej stávke. Následne sa pridá promo kód FOR20. Potom už len stačí vložiť na svoje hráčske konto minimálne 10 EUR a uzatvoriť tiket aspoň za 10 EUR s kurzom minimálne 2,0. Neplatia stávky na E-športy a LIVE stávky. Keď vsadíte tiket, Fortuna vám už po jednej hodine pripíše čiastku 20 EUR.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

3. Vstupný bonus až do výšky 1000 EUR

Poslednou možnosťou vstupného bonusu je krásny vkladový bonus od 50 EUR až do 1 000 EUR. Ak vás neoslovila bezriziková stávka a kredit navyše k prvej stávke, tento bonus získate následovne. V prvom rade počas registrácie na stránke www.ifortuna.sk si vyberte Vstupný bonus až do výšky 1000 EUR. Po vybratí sa pridá automaticky promo kód B1000, takže žiadny kód už nemusíte uvádzať.

Ďalšie podmienky sú veľmi jasné a zo strany Fortuny férovo nadstavené. Bonus, ktorý získate, predstavuje výšku vášho prvého vkladu. Napríklad vložíte 200 EUR, máte nárok na 200 EUR bonus. Vklad treba spraviť do 10 dní odo dňa registrácie. Následne treba najneskôr do 90 dní pretipovať sumu, ktorá zodpovedá desaťnásobku prvého vkladu + bonusu s minimálnym kurzom 3. Do čiastky, ktorú treba pretipovať sa nezapočítavajú stávky na E-športy, LIVE stávky a tikety, ktoré ste si nechali predčasne vyplatiť.

Fortuna vám pripíše bonus v dvoch sumách. 20% z bonusu získate hneď, ako si stavíte 4 násobok sumy bonusu. Akonáhle uzatvoríte stávky za 16 násobok sumy bonusu, môžete sa tešiť na zvyšných 80 % bonusu.

Uvedieme si aj príklad. Povedzme, že budete mať záujem o najvyšší možný bonus a teda 1 000 EUR. V prvom rade je potrebné vložiť na vaše hráčske konto 1 000 EUR. Celkovo si treba staviť za 20 000 EUR a to s minimálnym kurzom 3, ako sme vás informovali vyššie. Keď uzatvoríte stávky za 4 000 EUR, pripíše sa vám krásnych 200 EUR. Ďalších 800 EUR z bonusu, teda zvyšných 80% bonusu získate ihneď, ako podáte stávky za ďalších 16 000 EUR.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Vernostný program FORTUNA KLUB PLUS

Po zaregistrovaní sa na www.ifortuna.sk získavate za uzatvorené stávky klubové body, ktoré možno vymeniť za voľné tikety v hodnote až 5 EUR, vyšší vklad až o 50 %, vyššie výhry, informačný servis, vyhodnotenia tiketu prostredníctvom SMS, športové predmety, elektroniku a zájazdy na futbalové zápasy. Počet bodov závisí od výšky vkladu, pričom platí, že 1 bod sa rovná stavených 0,50 €.

Vklady a výbery z Fortuny

Vkladať finančné prostriedky na svoj hráčsky účet vo Fortune môžete prostredníctvom platobných kariet VISA a MasterCard, bankových portálov bežných bánk na Slovensku, bankovým prevodom na účet Fortuny alebo vkladom na kamennej pobočke. V prípade vkladu cez platobnú kartu, bankový portál alebo pobočku sú peniaze na váš účet pripísané okamžite a minimálnou sumou na prevod je 1 euro. Ak zvolíte bankový prevod na účet, môžete očakávať mierne zdržanie a peňažné prostriedky vo svojom účte uvidíte do dvoch pracovných dní. Minimálna suma pre bankový prevod na účet je 1 cent.

Vyberať svoje peniaze môžete bankovým prevodom na účet, čo potrvá dva pracovné dni a vybrať musíte aspoň 10 eur, alebo si hotovosť (od 1 centu) môžete vybrať na hociktorej kamennej pobočke Fortuny.

Všetky výbery aj vklady sú bezplatné.

Špeciálne stávky vo Fortune

  • EXPERT - pri AKO stávke EXPERT Fortuna vypisuje finančné bonusy na vopred vybrané športové podujatia. Ak uhádnete všetky stretnutia v onom kole, dostanete naviac bonus až 3000 EUR. Ak budú viacerí tipéri úspešní a správne uhádnu všetky zápasy v EXPERT kole, výhra sa rozdelí rovnomerným pomerom. Minimálny vklad na stávku je iba 1 EUR.
  • Terno dňa - ide o zápasy, ktorým Fortuna zvýši vklad. Stávku možno zaradiť do akejkoľvek AKO stávky a rozpisov MAXIKOMBI, max. vklad je 100 EUR. Na jednom tikete však nemôžu byť dva a viac zápasov, označených ako Terno dňa.
  • Favorit dňa - ďalší obľúbený typ stávky, kde Fortuna vypíše oveľa vyšší kurz na výhru favorita, prípadne na ďalšie tipy a vklad môže byť až 100 EUR. Na tiket, kde pridáte Favorita dňa treba pridať 4 ďalšie zápasy s akýmkoľvek kurzom. Do jednej AKO stávky máte možnosť vybrať až 3 zápasy (pri dvoch zápasoch treba pridať ďalších 6 zápasov, ale min. kurz musí byť 1,10 a pri troch zápasoch Favorit dňa treba pridať na tiket 9 ďalších tipov s kurzom 1,10 a viac. Favoriť dňa sa nedá kombinovať so stávkou Terno dňa, Malá domov a v jednej Maxikombi stávke možno pridať 1 zápas Favorita dňa.
  • Dvojitá šanca - perfektný druh stávky, kde kombinujete 1. polčas a zápas celkovo. Tip 1 - 1 znamená, že vyhráte, aj keď tím vyhrá v prvom polčase, alebo celý zápas. 0 - 0 je remíza v prvom polčase a v zápase celkovo. Ak označíte tip 2 - 2, vyhráte aj keď hosťujúci tím vyhrá iba v prvom polčase, prípadne v celom zápase. Kurzy sú výhodné a o to väčšiu šancu máte vyhrať veľké peniaze.
  • Maxikombi - druh rozpisovej stávky, ktorý vám skráti zápis AKO, alebo Sólo stávok na jednom tikete (počítač vytvorí rôzne kombinácie - napr. 4 z 11). Urýchlite si podanie väčšieho počtu tipov na jednom tikete. Zároveň na tikete vidíte, koľko zápasov môže byť zle uhádnutých a stále vyhráte.
  • Mála domov - je to jednoduché. Stačí uzavriet tiket a uviesť, že ide o stávku Malá domov. V prípade, že neuhádnete jeden zápas, získate 10 násobok svojho vkladu. Samozrejme ak budú všetky tipy správne, máte normálne klasickú výhru. Kurz na tikete musí byť aspoň 200:1 a maximálny kurz na jeden zápas 8:1. Tiket nemôže obsahovať stávku Favoriť dňa.
  • Kombinácie stávok - v jednej AKO stávke možno kombinovať viacero futbalových stávok toho istého zápasu.
  • Zápas bez remízy - populárny typ stávky, kde tipujete na víťazstvo domáceho, či hosťujúceho tímu (remíza v ponuke nie je). Ak sa zápas skončí nerozhodným výsledkom, váš vklad sa vám vracia. Pochopiteľne kurzy sú síce menšie, ale tým pádom aj riziko.
Zaregistrovať sa vo Fortune »